ZLEVNILI JSME - pytel regenerační soli nově za 200,- Kč, nové a levnější UV lampy Sterilight, typ S5Q-P za 9 680,- Kč, levnější UV lampy Viqua, typ S5Q za cenu 8990,- Nabízíme Vám záruční i pozáruční servis FLECK a SIATA ventiků. Pro bližší informace nás konktujte.
>

O nás

Společnost Wermont s.r.o. je firma se zkušenostmi a tradicí ve stavebnictví od roku 1997. Naší specializací je úprava vody, montáže vodních filtrů a související služby.

Nabízíme ruční, poloautomatické i automatické vodní filtry pro domácí použití, chaty, chalupy a podobná rekreační zařízení. Naše filtry řeší nevhodné složení vody a upravují nežádoucí vlastnosti jako vysoká tvrdost vody, voda obsahující mechanické nečistoty, vody s vysokým podílem rozpuštěných solí neboli zasolené vody (odsolení použitím šetrné fyzikální technologie reverzní osmóza, bez použití chemie), odstranění železa, manganu, dusičnanů a jiných příměsí z vody. I ze znečištěné vody vytvoří pitnou, zdravotně nezávadnou vodu.

Naše profesní priority jsou profesionalita, rychlost, kvalita a vysoká účinnost poskytovaných služeb. Kontaktujte nás a obratem pro Vás navrhneme i realizujeme nejvhodnější řešení Vaší situace.