ZLEVNILI JSME - pytel regenerační soli nově za 230,- Kč, nové a levnější UV lampy Sterilight, typ S5Q-P za 9 680,- Kč, levnější UV lampy Viqua, typ S5Q za cenu 8990,- Nabízíme Vám záruční i pozáruční servis FLECK a SIATA ventiků. Pro bližší informace nás konktujte.

Filtrace vody

Úvod Filtrace vody

Zvýšený obsah železa se ve vodě projevuje charakteristickým rezavým zákalem a sedimentem. Ty se mohou projevit až po delší době, zejména po ohřevu. Vodu nelze používat ani pro užitkové účely, neboť sloučeniny železa se usazují v trubkách a ucpávají přívody do praček, WC, bojlerů apod.

Mechanická filtrace odstraní z vody nežádoucí pevné látky jako je jíl, písek, bahno apod.

Písková filtrace zachytí jemné mechanické nečistoty. Písek díky svojí absorpční schopnosti zachytí i částečky mikroskopických rozměrů, které se ve vodě jeví jako zákal nebo opalescence.

Filtrace aktivním uhlím z vody odstraní většinu látek organického a některé látky anorganického původu, jako jsou pesticidy, těžké kovy a podobně. Odstraňuje z vody nepříjemné pachy včetně chlóru a celkově zlepšuje chuť upravené vody.

Alkalizace vodu obohacuje o vápník a hořčík, otupuje agresivitu vody a zvyšuje pH. Filtrační náplní je vápenec nebo dolomitický vápenec.

Mechanické nečistoty (jíl, písek, bahno)

Svíčkové filtry WF

Vhodné k ochraně čerpadel, praček, myček, automatických filtrů ap. Průhledné těleso filtru umožňuje snadnou kontrolu. Znečištěnou vložku lze vyměnit nebo vyčistit a používat opakovaně.

cena od 291 Kč
vložka jednorázová od 48 Kč
promyvatelná od 182 Kč

Zobrazit specifikace

Sáčkový filtr ROSEDALE R 4-12 C

Velká kapacita a výkon umožňuje použití pro celý domek. Volba hustoty filtračního sáčku podle charakteru znečištění. Jednoduchá obsluha.

cena včetně doplňků
18 500 Kč

filtrační sáček jednorázový 290 Kč
promyvatelný 430 Kč

Zobrazit specifikace

Automatický pískový filtr A 1054 KI ZS 1“ (SFE)

Písková filtrace umožňuje zachycení i jemných částic, způsobujících zákal vody. Proplach filtru pouze vodou, bez použití chemikálií.

cena 15 900 Kč

Zobrazit specifikace

Alkalizace – otupení agresivity vody, zvýšení pH, ztvrzení vody

Automatický alkalizační filtr A 1054 HD ZS 1“ (SFE)

Alkalizační filtrace zvýší pH, otupuje agresivitu vody, zároveň zvyšuje obsah vápníku a hořčíku ve vodě. Proplach filtru pouze vodou, bez použití chemikálií.

cena 15 900 Kč

Zobrazit specifikace

Odstranění pachu, organických látek, těžkých kovů a chlóru

Celkové zlepšení chuťových vlastností pitné vody. Filtrací aktivním uhlím se odstraní chlor z vody a je třeba ji zdravotně zabezpečit jiným způsobem, nejlépe UV-desinfekcí.

Poloautomatický filtr PA 935 C

Jednoduchá obsluha za přijatelnou cenu, jednoduché zapojení a montáž, vhodné pro rekreační objekty i rodinné domky. Vysoká kapacita, proplach filtru pouze vodou, bez použití chemikálií.

cena 14 500 Kč

Zobrazit specifikace

Automatický filtr s aktivním uhlím A 1054 C ZS 1“ (SFE)

standardní vybavení rodinných domků.Vysoká kapacita, proplach filtru pouze vodou, bez použití chemikálií.

cena 17 300 Kč

Zobrazit specifikace

Nevybrali jste si z uvedených typů? Poraďte se s námi. Můžeme Vám nabídnout celou řadu jiných řešení. Pro vhodný výběr nás kontaktujte.

Ještě nemáte rozbor vody? Můžeme ho pro Vás zajistit. Instrukce a ceník naleznete zde.

Vybrané zboží Vám můžeme zaslat na dobírku.

Ceny uvedeny bez DPH, bez montáže. Cena montáže 5.000 až 10.000 Kč, podle náročnosti, + přeprava 10 Kč/km. Dodávka včetně montáže DPH 15 %, jedná-li se o bytový nebo rodinný dům, jinak 21 %.