ZLEVNILI JSME - pytel regenerační soli nově za 230,- Kč, nové a levnější UV lampy Sterilight, typ S5Q-P za 9 680,- Kč, levnější UV lampy Viqua, typ S5Q za cenu 8990,- Nabízíme Vám záruční i pozáruční servis FLECK a SIATA ventiků. Pro bližší informace nás konktujte.

Dusičnany

Úvod Dusičnany

Poloautomatické dusičnanové filtry

Voda nesmí být tvrdá. Pokud tomu tak je, je třeba ji nejprve změkčit. Je vhodné vodu změkčit pro celý domek (užitková voda) a pouze lokálně zbavit dusičnanů (pitná voda)

Poloautomatický dusičnanový filtr PAK 4 N MINIBOY E 3/4“

Velmi jednoduchá obsluha za přijatelnou cenu, jednoduché zapojení a montáž. Vhodné pro úpravu vody pouze pro pitné účely, filtr lze umístit např. na samostatnou stoupačku do kuchyně, pod kuchyňský dřez apod.

cena 14 400 Kč

Zobrazit specifikace

Automatické dusičnanové filtry

Voda nesmí být tvrdá. Pokud tomu tak je, je třeba ji nejprve změkčit. Je vhodné vodu změkčit pro celý domek (užitková voda) a pouze lokálně zbavit dusičnanů (pitná voda).

Automatický dusičnanový filtr VAK 4 N MINIBOY ZF 1“

Standardní vybavení pro rodinné domky. Automatický provoz za přijatelnou cenu, jednoduché zapojení a montáž. Vhodné pro úpravu vody pouze pro pitné účely, filtr lze umístit např. na samostatnou stoupačku do kuchyně, pod kuchyňský dřez apod.

cena 15 800 Kč

Zobrazit specifikace

Automatický dusičnanový filtr VAS 25 N WMF 1“

Vysoká kapacita, vhodné pro celý domek. Velká solná nádrž, která umožňuje snadný přístup a postačuje doplňování sole 1 x měsíčně.cena 24 200 Kč

Zobrazit specifikace

Automatický dusičnanový filtr VAD 25 N WMF 1“

Umožňuje odstranění dusičnanů bez nárůstu obsahu chloridů. Jednoduchá obsluha. Vhodné pro úpravu vody pouze pro pitné účely, filtr lze umístit např. na samostatnou stoupačku do kuchyně.

cena 46 800 Kč

Zobrazit specifikace

Automatický dusičnanový filtr VAS 25 N-2 ZF 1“

Umožňuje odstranění dusičnanů bez nárůstu obsahu chloridů. Minimální jednoduchá obsluha. Vhodné pro úpravu vody pouze pro pitné účely i pro celý domek.


cena 28 800 Kč

Zobrazit specifikace

Nevybrali jste si z uvedených typů? Poraďte se s námi. Můžeme Vám nabídnout celou řadu jiných řešení. Pro vhodný výběr nás kontaktujte.

Ještě nemáte rozbor vody? Můžeme ho pro Vás zajistit. Instrukce a ceník naleznete zde.

Vybrané zboží Vám můžeme zaslat na dobírku.

Ceny uvedeny bez DPH, bez montáže. Cena montáže 5.000 až 10.000 Kč, podle náročnosti, + přeprava 10 Kč/km. Dodávka včetně montáže DPH 15 %, jedná-li se o bytový nebo rodinný dům, jinak 21 %.